Zimní boty Columbia – váš opravdový zimní přítel

Z

Shánění správných zimních bot s příchodem zimního období se v dnešní době stalo běžnou záležitostí. A není na tom nic neobvyklého. Chcete mít své citlivé nohy v teple během krutého chladného období. Takže rádi hodně utrácíte, abyste získali tu nejlepší obuv pro vás. A pokud jste ochotni utratit pořádné peníze za dobrý pár zimní obuvi, pak jsou pro vás zimní boty Columbia ideální volbou. Columbia je jedna taková značka, která má obrovskou škálu modelů, které uspokojí vaše různé zimní potřeby. Níže jsou podrobně uvedeny některé z nejoblíbenějších modelů zimních bot Columbia.

Bugalicious Boot Columbia

Columbia Bugalicious Boot můžete nosit během náročných chladných dnů, protože vnitřní část této obuvi má podšívku z umělé kožešiny, která udrží vaše nohy v pohodlí po dlouhou dobu. Svršek je navržen z nubukové kůže a je přirozeně plně voděodolný, takže je můžete vyzkoušet i na mokrém a vlhkém povrchu. Kromě toho je konstrukce této obuvi s utěsněnými švy vysoce voděodolná.

Jedinečným aspektem této boty je systém šněrování bungee cord, který lze snadno upravit podle vašeho pohodlí. Takový systém šněrování umožňuje dokonalé padnutí a maximální pohodlí. Mezipodešev této obuvi je vyrobena z etylvinylacetátu, který poskytuje dobré odpružení vašim nohám.

Boty Columbia Titanium Ice Crushette

Pokud se chystáte podstoupit zimní výlet do jakéhokoli zasněženého regionu, pak jsou pro vás boty Columbia Titanium Ice Crushette ideální volbou. Neumožňují žádný vniknutí sněhu nebo ledu, které by mohly způsobit nepohodlí chodidlům. Podešev je navržena se speciální pryžovou směsí zvanou Vibram, která absorbuje nárazy vzniklé v důsledku vysokého tlaku vytvořeného při dopadu nohou na zem. Tento Titanium Ice Crushette bude vaší skutečnou spřízněnou duší pro vaše nohy, které udrží vaše nohy v teple a bezpečí na zasněžených horách.

Boty Columbia Cascadian se sněhovými vločkami

Cascadian Snowflake Boots jsou vhodnou obuví pro procházky po těžkých zasněžených cestách. Tato obuv je navržena s termoplastovou pryžovou podrážkou, která poskytuje dobrou přilnavost na zasněženém terénu. Zabraňují dokonce uklouznutí na mokré a kluzké vozovce.

V této obuvi najdete sněhové manžety vyrobené z fleecu, které brání vnikání sněhu dovnitř. Uvnitř této obuvi můžete zažít dokonalé teplo a pohodlí, protože jsou vyrobeny s „izolací Thermolite“.

Kromě těchto výše uvedených modelů můžete na trhu najít i několik dalších modelů a typů zimních bot Columbia. Před nákupem konkrétního typu jen zvažte výhody, které z nich lze získat. Šťastné nakupování zimních bot Columbia pro vaše šťastné nohy.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta