Tajemství výběru dokonalých tanečních tenisek

T

Jako tanečnice je jedna věc, kterou musíte udělat správně, pokud jde o vaše taneční oblečení. Můžete si vystačit s nedokonalou sukní nebo šortkami, ale pokud vám tenisky nesedí a necítíte se pohodlně, pak vám to bude připomínat každý krok, který uděláte. Nenechte se mýlit, váš výběr tanečních tenisek bude velký. Jak si tedy můžete být jisti, že vyberete ten správný pár?

Existuje několik kritérií, která budete chtít zvážit, když zvažujete, které taneční tenisky budete nosit. Než provedete nákup, budete se chtít ujistit, že každý z nich zvážíte. Když si v této fázi uděláte nějaký čas, bude to velký rozdíl, jakmile skutečně začnete tančit ve svých nových teniskách. Tohle není něco, co byste chtěli udělat špatně.

Barva

Možná jste příliš nepřemýšleli o vzhledu svých tanečních tenisek, ale ve skutečnosti to může být velmi důležité. Je jasné, že barva vám nepomůže k lepšímu tanci, ani k tomu, aby vaše tenisky byly pohodlnější, ale barva a vzhled tenisky mohou být důležité.

Vaše taneční lekce bude mít pravděpodobně nějaký druh dress code, který se od vás očekává, že budete dodržovat. Je docela pravděpodobné, že vaše taneční třída nebo učitel budou očekávat, že budete nosit obuv, která odpovídá tomuto dress code. Možná chápete, proč je to důležité – představte si, že se objevíte se svými novými sytě růžovými tanečními teniskami a váš učitel tance vám odmítne umožnit účast na hodině? Najednou všechna ostatní kritéria odpadnou, jako by byla bezvýznamná. Pokud máte nějaké pochybnosti, ověřte si u své taneční třídy informace o dress code. Za předpokladu, že vám vaše třída dovoluje nosit tenisky na prvním místě, pravděpodobně zjistíte, že preferovanou barvou je černá, ale je důležité, abyste se ujistili, než utratíte nějaké peníze.

Pohodlí

Není potřeba raketového vědce, aby vám řekl, že vaše taneční tenisky musí být pohodlné. Dávejte pozor na špatně umístěné zdálky, které mohou vést k podráždění vašich nohou. Levné taneční tenisky se mohou stát obětí špatného designu a to, co se při prvním nazutí může zdát jako neškodná maličkost, časem přeroste v něco opravdu otravného a potenciálně bolestivého.

Hmotnost

Pokud budete tančit libovolně dlouho, například déle než hodinu, pak budete chtít věnovat pozornost váze tenisek, které si vyberete. Tanec po delší dobu v těžké obuvi bude jako nošení závaží na nohou. Vzhledem k dostatku času si tato váha navíc může opravdu vybrat svou daň. Lehčí je lepší – to je jednoduchá pravda

Flexibilita

Budete chtít taneční tenisky, které se pohybují ve všech směrech, které dělají vaše nohy, takže budete chtít flexibilní a přitom podpůrnou podrážku. Mnoho tanečních tenisek má inovovaný design se dvěma podrážkami, kdy pata a přední část chodidla mají malou podrážku, která se uprostřed nespojuje. To má za následek snížení hmotnosti a zvýšení flexibility. Ne všechny taneční tenisky to mají a existuje mnoho kvalitních tanečních tenisek, které nemají, takže je důležité zvážit alespoň tenisky s jednou podrážkou.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta