Potřebují kočky zimní boty?

P

Včera v noci letos poprvé sněžilo v mé oblasti jižního Ontaria a přimělo mě to přemýšlet o botách, zimních kabátech a třech kočičkách, které mi říkají domov.

“Dej mi nějaké pořádné boty a nebudou ti chybět kožešinové čepice, ani pořádná jídla, ani nic jiného,” řekl kocour v botách synovi. Když si vzpomenu na „kocoura v botách“ z dětství, vybavím si všechny oblíbené časy čtení a představu té kočky v botách. V té době se zdálo zvláštní myslet na kočku v botách, ale dnes, se všemi novými a roztomilými oblečky pro mazlíčky, které jsou k dispozici, není myšlenka tak zvláštní. Ve skutečnosti existují boty pro kočky a majitelé domácích zvířat je používají, ale pokud uvažujete o jejich nákupu, měli byste postupovat opatrně.

Oblečení pro domácí mazlíčky, včetně zvířecího oblečení pro kočky, se stává poměrně populární a řada různých obchodů s domácími zvířaty a obchodů s doplňky pro zvířata nabízí různé typy oblečení, včetně v některých případech zimních bot pro kočky.

Otázkou je, zda vaše kočka potřebuje zimní boty? Pokud žijete v chladném podnebí a vaše kočka chodí ven, možná by jí prospěly zimní boty. Problém je v tom, že kočky mají tak nezávislou povahu a jejich drápy jsou tak součástí toho, jak věci vnímají, že může být obtížné přimět kočku, aby si zvykla na zimní boty.

Jak domácí zvířata stárnou, a to včetně koček, potřebují další pomoc při udržování tepla, zvláště pokud jde kočka ven. Jak stárnou, když jdou ven na dlouhé procházky, jejich tělesná teplota může začít klesat, když se vrátí a začít se ochlazovat, takže zimní boty mohou být dočasnou volbou, dokud se kočka znovu nezahřeje.

To, že kočky nosí zimní boty, má určité výhody a nevýhody. Je pravda, že když je venku sníh a led, vašim mazlíčkům mohou zmrznout tlapky a sníh se jim může nabalit mezi prsty, a pokud je sůl na příjezdových cestách, může ji vystopovat do domu a na vaše koberce. Pokud ale na kočku použijete zimní boty a necháte ji chodit ven bez dozoru, berete jí tím i obranu, protože kočka se svými drápy brání proti ostatním zvířatům, a když má boty, tak prostě není. moci používat i ty drápy.

Kočičí holínky lze použít jako dekorativní styl nebo jako způsob, jak zahřát tlapky, když se vrátí dovnitř, ale asi není tak dobrý nápad pustit ho ven samotného v kočičích botách.

Módní oblečení pro domácí mazlíčky je roztomilé a lze jej použít na kočky. K dispozici jsou malé svetry a boty, ale pravděpodobně by se měly užívat doma a nechat je, pokud vaše kočka půjde ven. Nejlepší způsob, jak vaší kočce zabránit prochladnutí, je pravděpodobně držet ji uvnitř, kde je teplo a toasty. Většinu času kočka bude očichávat venku, když je opravdu zima, otočí se zády a rozhodne se zůstat uvnitř.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta