Nike Dunk SB – The Impossible Sneakers

N

Věděli jste, že existuje pár tenisek Nike Dunk SB, které jsou poctou San Franciscu, legendárnímu Embarcaderu Herman Smith Plaza, domovu historického skateboardingu? Historicky najdete několik takových případů, které lze připsat Nike. Nike Dunk SB nejsou jen velmi prodávané tenisky od Nike, ale jsou také docela zajímavé tím, jak byly pečlivě naplánovány, navrženy a prodávány dodnes. Z pohledu společnosti je lpění na jejím vedoucím postavení na trhu vše, co by Nike měla udělat, stejně jako to udělala pro Nike Air Jordans.

Nike Dunk SB jsou také vysoce padělané tenisky, které byly vydány společností Nike, což svědčí o jejich popularitě. Další tolik zneužívaný model Nike Air Jordans v celé sérii se může kvantum hrozeb jen rovnat. Pomyslné přijetí vypadá takto, že jak Nike Dunk SB, tak Nike Air Jordans jsou vydávány pouze jednou ročně, aby byla zachována vysoká tržní hodnota, která otevírá stavidla pro padělatele.

Dobře, podívejte se na další zjednodušující šílenosti, které Nike Dunk SB velí. Většina z nich se chlubí vtipnými přezdívkami, některé dávají fanoušci, zatímco jen velmi málo jich je od společnosti; kupodivu přezdívky některých z nich jsou dokonce neznámé. Zatímco přezdívky pomáhají sneakerheadům vášnivě je identifikovat, pomáhají kupujícím posuzovat boty Nike Dunk SB podle jejich dobře známých informací, barevných panelů nebo proužků, paty a pevných barev špičky.

SB Dunk vždy používá prémiovou kůži, která se jen těžko vyrovná padělkům. Jak jinak lze sladit vzhled pštrosa, pokud nepoužíváte úplně stejné materiály a zpracování? Přesvědčte se sami, zda lze úspěšně zkopírovat konopný Dunk SB, který má kromě vlnovky Forrest Green Nike také konopný svršek? Přirozeně a mnohé z nich také jemně čerpají z Nike Air Jordans, což padělatelům komplikuje záležitosti.

Na druhou stranu, někteří z SB Dunks jsou propuštěni na Havaji před vydáním v Americe. Toto je situace vytvořená na zakázku pro falešné mistry, kteří tajně propašují podobné lidi do USA. Modely jako Nike Dunk SB Blazer jsou poprvé uvedeny v Evropě a do USA se dostanou mnohem později.

Také mě děsí horlivý způsob, jak sneakerheads utrácejí své úspory za každé vydání SB, které téměř nenosí, pokud vůbec. Malý SB feťák, i když začínal s jedním párem, udělá vše pro to, aby si koupil další, jinak vždy existují způsoby, jak předělat staré modely lakováním, výměnou vlnovky a/nebo tkaniček, košíčků na patě atd., díky nimž to vypadá ještě šíleněji a přitom je to stále originální. Takže máte vlastní Nike Dunk SB a nové ocenění pro něj.

Na konci dne, bez ohledu na pozici, kterou Nike Dunk SB zaujímá, přesvědčivý marketing nikdy nebude z dlouhodobého hlediska užitečný, což povede k další konsolidaci spotřebitelů, což povede k zesílení jejich víry v přátelské doporučení nebo bohužel k propadnutí. humbuk, který obklopuje značku.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta