Nechte svého mazlíčka, aby se naučil milovat své psí sněhule

N

Mnoho majitelů domácích mazlíčků by řeklo, že přimět své psy, aby nosili psí sněhule, je obrovský problém. Je to skutečnost nebo mýtus? Pokud je to pravda, tak proč ostatní psi mohou nosit boty bez problémů? Víte, co je to jen otázka disciplíny a tréninku. Stejně jako my, když si poprvé oblékneme něco, co nejsme zvyklí nosit, cítíme se nesví, nepohodlně a stáváme se velmi sebevědomými. Stejně jako oni nejsou zvyklí nosit psí boty do sněhu. Ale pokud necháte svého psa nosit tak často, jak jen můžete, zvykne si na to. A už by to nebyl problém.

Zde je několik způsobů, jak to udělat. Za prvé musíte mít boty pro psy ideální pro velikost vašeho domácího mazlíčka a za druhé musíte mít trpělivost a musíte pochopit, že tuto transformaci nemůžeme udělat přes noc. Musíme být co nejvíce v nejlepší náladě, protože byste to mohli v tréninkovém procesu vzdát. Chcete-li začít, musíte mít dobrou polohu. Ale navrhoval bych, aby umístění bylo uvnitř vašeho domu, místo, kde se váš mazlíček cítí dobře. Nechte psa v sedě, zatímco vy mu nazujete botu na tlapku a poté se od svého psa vzdálíte.

Požádejte svého psa, aby se přiblížil k vám. A pokud váš mazlíček ano, posuňte ho, aby se posadil, a nasaďte si druhou botu na protější stranu. Ujistěte se, že děláte to samé, dokud nenasadíte psí boty do sněhu na všechny čtyři tlapky. Požádejte ho znovu, aby šel vedle vás, ale pro případ, že by se váš mazlíček nepohnul. Připravte si nějaké jídlo, které má váš mazlíček nejraději, a můžete ho použít jako návnadu pro vašeho mazlíčka, aby se k vám přiblížil. Udělejte to mnohokrát, váš mazlíček tak zapomene, že ho má na sobě. Stačí zopakovat tréninkový proces a než se nadějete, váš pes jej již pohodlně nosí.

Cvičení dělá mistra, to je to, co se obvykle říká, ale já říkám neustálé cvičení dělá mistra. Vycvičit svého mazlíčka, jak milovat své psí boty do sněhu, není nic těžkého, jen otázka vytrvalosti a tvrdé práce.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta