Nákup obuvi TST a trenérů TST online

N

Když se podíváte na dnešní britskou obuv (kultura tenisek, ne obecně), za poslední desetiletí jsme neviděli mnoho velkých pokroků. „TST obuv“ vyrovnává pole drahých tenisek a nese prestiž, kterou jiné tenisky ve své třídě nemají. Umění za těmito teniskami lze popsat pouze jako pozoruhodné.

Tyto tenisky jsou produktem nepřetržitého výzkumu známého návrháře obuvi seishi tanaka. Pochopte, že všechny boty tohoto chlapíka jsou vyrobeny z toho nejdražšího materiálu a svým designem a technikou obsahují čisté umění. Jeho boty jsou jako boty Bentley, doslova. Sishi říká, že vždy umístí návrh nejprve na papír, nakreslený ručně. Pomocí návrhu přichází s botou. „TST obuv“ je zcela jeho vlastním projektem, čistou kolekcí inspirovanou technologií a tradicí.

Společnost ještě nezačala zaplavovat svět, takže Číňané ji zatím vážně nezačali pašovat. Takže pokud náhodou najdete některou z těchto bot zadáním „TST Footwear“ do Googlu, váš výběr může být malý. To je skvělé, protože nám to říká, že sbírka je stále čistá a nebyla trhem znásilněna a pašována.

Pokud jde o mě, půjdu s TST Leather Chukka Boot. Líbí se mi jeho semišová kůže zvenku a přes celý propadlý vzhled. Pokaždé, když je vidím, mi to připomíná něco z anime. Pokud ne, jsou to plátěné tenisky s dělenou špičkou, které vypadají velmi podobně jako boty Chukka, až na to, že jsou plátěné. Tyto dva jsou podle mého názoru největší ze sbírky.

Pokud si chcete koupit nějaké tenisky TST, raději se podívejte hned, protože jejich verze zůstanou na krátkou dobu, pak jsou navždy ztraceny pro lidské oči (dokud se Čína nezačne pašovat). Pokud si chcete nyní nějaké koupit online, níže uvádím odkaz.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta