Boty Ipath – Nejlepší ekologická skateboardová bota

B

Boty Ipath jsou ekologickou skateboardovou obuví. Značka má vysokou úroveň povědomí o přírodním prostředí. To se neprokázalo jen v jejich informačním programu, který směřuje k ekosystému, ale také v botách samotných. Použití produktů, jako je konopí a přírodní bavlna v botách Ipath, je důkazem toho, že se značka věnuje péči o ekosystém. Tato značka se skutečně odlišuje od ostatních značek skateboardové obuvi díky ekologickému povědomí, které je přímo aplikováno na boty a tenisky.

Značka Ipath byla vyvinuta Brianem Krausem a skateboardovým profesionálem Mattem Fieldem. Jedná se o obchod s skate obuví a oděvy se sídlem v Torrance, CA. Boty a tenisky Ipath pocházejí z ulic San Francisca, ale také ze zadních uliček New Yorku, kde je skateboarding prominentní. Myšlenkou této obuvi je pochopit, o čem vědomí skutečně je. Pro společnost toto vědomí znamená být sám sebou a jít po své cestě. To lze shrnout do sloganu, který značka nese: Následuj svou cestu.

Jde skutečně velmi odlišnou cestou. Při hledání toho, jak být sami sebou a jít svou vlastní cestou, vyvinuli zemitou kolekci skateboardových bot a tenisek proti rostoucí inovativní skate obuvi, která v současnosti zaplavuje trh. Boty a tenisky Ipath jsou mnoha lidmi považovány za ekologické skateboardové boty. Ještě nikdy na trhu nebyly skate boty jako boty a tenisky Ipath. Když se sektor skateboardové obuvi předhání v používání nejinovativnějších materiálů, boty a tenisky Ipath používají jako alternativu konopí, organickou bavlnu a kůži.

Přesto nelze podkopat úroveň kvality obuvi Ipath jen proto, že se jedná o ekologické skateboardové boty a tenisky. Tyto skate boty používají nejkvalitnější konopí, jaké je na trhu. Používají kvalitní gumu pro lepší přilnavost. Používají také EVA vložky pro větší pohodlí a samozřejmě ochranu. Boty jsou vyrobeny pomocí stroble konstrukce, která vytváří efekt podobný ponožkám, poskytuje větší pohodlí a umožňuje lepší výkon. Jejich boty a tenisky jsou skutečně vynikající ekologickou skateboardovou obuví.

Sortiment pánských bot Ipath tvoří Alfaro, Brentford, Burnquest, Cats, Classics, Darius, Grasshopper, Gall, Derelict, Mantis, Lyndhurst, Langston, Sheerling, Reed, Passmore a Stash. Jejich design má tento pozemský smysl, protože boty jsou většinou vyrobeny z vysoce kvalitního konopí a přírodní bavlny. Ačkoli jsou některé vyrobeny z kůže, výrobce zajišťuje, že používají pouze kůži, která pochází z koželužen s hodnocením stříbra. Boty a tenisky Ipath, stejně jako jiné značky skateboardové obuvi, mají posádku skateboardistů, mezi něž patří Fred Gall a Bob Burnquist.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta