5 nejžhavějších párů bot John Deere pro každou příležitost

5

Věděli jste, že značka John Deere dělá lidi spokojenými svou řadou pevných, odolných a pohodlných bot již od roku 1837? Outdooroví fandové a pracovníci, jako jsou motorkáři, rančeři, kovbojové, dřevorubci a horníci, dlouho těžili z těchto párů, které byly vyzkoušeny a testovány v extrémně drsných podmínkách. Dnes se může pochlubit širokou škálou bot, které jsou na trhu velmi žádané. Přicházejí v různých tvarech, stylech, barvách, potiskech a designech, z nichž všechny mají uspokojit touhu lidí po vynikajících botách. Jsou široce dostupné v obchodech online i offline. Zde je pět nejlepších bot John Deere.

Hot Pair # 1 – Pracovní boty natahovací voděodolné

Nejde to nijak popřít. Jediný pohled na tento pár a okamžitě byste řekli slovo „odolný“. Tyto 10palcové nepromokavé tmavě hnědé stahovací boty jsou vyrobeny z voděodolné kůže odolné proti barnyardovým kyselinám, pravé Cambrelle II podšívky odvádějící vlhkost, která je ošetřena voděodolnou prodyšnou membránou Agion Antimicrobial. Má vyjímatelnou ortopedickou vložku pro pohodlné proudění vzduchu, která zajistí maximální pohodlí pro vaše drahé nohy. Má také tvrzenou ocelovou stopku, konstrukci Goodyear Welt a pryžovou podrážku, která je odolná vůči oleji, uklouznutí a teplu. Co víc si přát, že?

Hot Pair # 2 – Pánské boty Camo John Deere

Potisk tohoto páru je složitý a stylový. Za prvé, má hnědou koženou nohu z měchového dubu z nylonu značky. Kromě toho jeho měkká oděruvzdorná podšívka odvádí vlhkost. Podobně jako u prvního výše uvedeného páru má také stopku z temperované oceli a konstrukci lemu Goodyear.

Hot Pair # 3 – Pánské černé boty John Deere

Dalším oblíbeným párem jsou pánské černé boty John Deere, které obsahují vysoce střiženou bláznivou koňskou kůži v černé barvě. Spodní část bot je však opálená. Jeho pata je vyrobena z odolného polyuretanu, zatímco jeho stélka je nevyjímatelná tlumicí vložka pro maximální ochranu nohy a pohodlí.

Hot Pair # 4 – Pánské John Deere Waterproof Wellington Briar Barrac

Tato 12palcová bota je vyrobena z vřesové barakudy nepromokavé kyselině odolné kůže. Má také důvěryhodnou lemovou konstrukci Goodyear a ocelovou stopku. Přidanými bonusy jsou mini podešev s vibram oleji odolná podrážka, antimikrobiální podšívka a ortotická vložka s funkcí proudění vzduchu John Deere.

Žhavý pár #5 – šněrovací boty na klínu John Deere

V neposlední řadě jsou boty Wedge Lace Up Boots, které jsou stejně jako předchozí páry vyrobeny z voděodolné kůže, konstrukce Goodyear Welt, prodyšná antimikrobiální podšívka a ocelová stopka. Na rozdíl od ostatních párů má tento klínovou podrážku a tkaničky.

Tvrdit, že tato značka bot má dlouhou historii, je velké podcenění. Délka je jedna věc, ale důležitější je kvalita jeho historie. Mnoho nositelů této řady může potvrdit, že boty skutečně splňují svůj slogan: “Nic neběží jako jelen!”

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta